Vakuovačka SICO 250S Premium

Cena: 7 880 Kč Původní cena:
Barva: Červená, Černá, Šedá, Modrá, Stříbrná

Vakuovačka vyrobena v Itálii je plně automatická, výkonná a přesná. Je navržena pro nepřetržité používání. Výkonná pumpa garantuje rychlé odsávání a dvojitý svár bezpečné uskladnění. Patentovaný magnetický systém velmi usnadňuje obsluhu a přehledná indikace zobrazuje vše, co se s vakuovým sáčkem právě děje. Vakuovačka disponuje tlakoměrem, indikátorem sváření, regulátorem času svařování a ochranným filtrem pumpy. Volit lze mezi plně automatickým nebo manuálním procesem vakuování i sváření. S volitelným regulátorem nabízí vakuovačka také funkci vakuování měkkých a tekutých surovin.

Spolehlivý pomocník

Do náročného provozu

Série S250 Premium představuje výrobní řadu SICO KITCHENWARE® pro nejnáročnější uživatele. Dvojité svařování, výkonné čerpadlo a transformátor zaručují profesionální rychlost a výkon. Díky patentovanému systému magnetického uzávěru je použití mimořádně snadné, což umožňuje zásah obsluhy na minimum. Jsou navrženy pro nepřetržité a intenzivní používání. Lze použít sáčky, role a nádoby.

Přehledné ovládání

Tlačítka a ručičkový tlakoměr

Při obsluze vakuové svářečky oceníte kvalitně zpracované, robustní tlačítka a přehledný budík ukazující aktuální tlak ve vakuovém sáčku nebo nádobě. Při automatickém módu stačí svářečku pouze nastavit a déle jen měnit sáčky a zavírat a otvírat víko mezi jednotlivými cykli, o vše ostatní se postará svářečka Sico.

Nadstandardní příslušenství

Nerezové vakuové nádoby

Příslušenství k vakuovačkám Sico je stejně robustní a kvalitní jako přístroj samotný. Do objemných nerezových nádob s mechanicky odolným tritanovým víkem a širokým těsněním naložíte maso, uschováte omáčky, polévky či jiná jídla ale také sušenky, pečivo nebo sýry. Tyto nádoby vám budou sloužit roky.

Vlastnosti

  • Výkonná pumpa: kapacita 20 l/min
  • Čas sváření: nastavitelný dle tloušťky sáčku (1-10 s)
  • Dvojitý svár: o šířce až 25 cm
  • Indikátor sváření: světelné oznámení provozu topného tělesa
  • Automatická: vakuování a sváření svěřte vakuovačce
  • Manuální ovládání: vakuování a sváření si regulujte sami
  • Regulace: manuální regulace tlaku pro pomalé odsávání
  • Spolehlivost: vyrobeno v Itálii s přísnou výstupní kontrolou

Parametry

Výrobce

S.I.C.O. KITCHENWARE

Země původu

Itálie

Příkon

400 W

Šířka sváru

25 cm

Hmotnost

4,5 kg

Počet svárů

2 sváry

Rozměry

370 x 255 x 115 mm

Nepřetržitý provoz

Neomezeno

Záruční doba

2 roky

Barevné varianty

Video