Excalibur 4548CDFB

Cena: 10 690 Kč Původní cena:

Americká sušička Excalibur 4548CDFB s digitálním displejem a pěti sušícími tácy nabízí rovnoměrné dvoufázové sušení, tedy nastavení dvou časů i teplot v rámci jednoho sušícího cyklu. To urychluje sušení a šetří čas i elektřinu a při tom zachovává všechny nutriční hodnoty sušených potravin. Teplotní čidlo a řídící jednotka udržují teplotu na přesné hodnotě a pomocí časovače nastavíte automatické vypnutí sušičky. Průhledná dvířka umožňují sledování průběh sušení bez nutnosti otevírání sušicí komory.

Rovnoměrné sušení

Umístěním ventilátoru a topného tělesa na bok sušičky Excalibur vzniká rovnoměrný proud vzduchu, který suší potraviny rovnoměrně po celé délce i výšce sušičky. Odpadá tak nutnost prohazování tácu nebo riziku zatečení šťávy ze surovin do motoru nebo elektroniky.

Důmyslné sušící tácy

Pevné a snadno omyvatelné

Kvalitně zpracované tácy z pevného plastu se nekroutí, jejich lehká konstrukce umožňuje proudění vzduchu i na spodní část surovin a odnímatelná síťová vložka se čistí zvlášť. Na tácy je možné také umístit silikonové sušící vložky na tekuté směsy nebo těsta.

Digitální displej

Přehledný displej umožňuje přehledné a přesné nastavení časů i teplot. Sušička je vybavena termostatem o rozsahu 35-74 °C a časovačem až na 48 hodin. Stisknutím kombinací dvou tlačítek přepnete z bežného sušícího cyklu do režimu dvoufázového sušení.

Parametry

Výrobce

Excalibur

Země původu

USA

Příkon

400 W

Rozsah teplot
35 - 74 °C

Hmotnost

7,5 kg

Časovač

48 hod

Rozměry

216 x 432 x 483 mm

Rozměr táců

38 x 38 cm

Záruční doba

5 let

Video