Stolní ionizátor vody

Přenostné zařízení pro úpravu pH a ORP pitné vody

Živá voda
na celý den
již za 4 minuty

Ionizátor vody AQUATOR je kompaktní přenosné zařízení určené pro úpravu pH a ORP pitné vody. Za méně než pět minut získáte ionizovanou vodu s antioxidačními účinky. Přístroj dokáže plnohodnotně nahradit velké ionizátory a na rozdíl od nich se nemusí připojovat na vodovodní řád. Můžete ho proto používat i na cestách.

Hlavní přednosti

Ionizovaná voda  pro vaši rodinu

Kompaktní design

Ionizační konvici Aquator používejte přímo v kuchyni, nebo ho jednoduše sbalte se sebou na cesty, na chatu nebo na víkendový pobyt v penzionu. Jediné co potřebujete je zdroj pitné vody a elektrickou přípojku.

Snadná obsluha

Obsluhu ionizátoru Aquator zvládne opravdu každý. Přehledný display s obrázky vás intuitivně provede výběrem programů, nastavením oblíbených hodnot a následně celým procesem ionizace nebo stříbření vody.

Dostupný pro každého

Vzhledem k několikanásobně nižší pořizovací ceně oproti běžným ionizátorům, ionizovaná voda už není přepychem ale standardem pro každou domácnost. Aquator je spolehlivý spotřebič a bude Vám sloužit po mnoho let.

Voda jako lék

Pravidelné pití kvalitní čisté vody samo o sobě má úžasné účinky. Nyní si představte, že vodu upravíte tak, aby tělo lépe hydratovala, působila jako antioxidant, neobsahovala chlor a v neposlední řadě navíc skvěle chutnala. Alkalická voda neutralizuje volné radikály tím, že jim dodá chybějící elektrony, které by si jinak vzaly od zdravých buněk. Tím se nasytí a nebudou v těle škodit.

Dostupné modely

Funkce stříbření vody

Stříbření vody se praktikovalo již od starověku a sloužilo k prevenci chorob a dezinfekci. Všechny modely Aquatoru lze zakoupit s funkcí Silver, s přídavnou elektrodou z čistého stříbra (99,9 %). Stříbření obohacuje vodu o kladné ionty stříbra, které narušují funkci mikroorganismů. Bakterie, houby a viry nejen že umírají, ale nikdy se nepřizpůsobí účinkům stříbrné vody jako je tomu u antibiotik. Stříbrná voda je proto právem nazývána přírodní antibiotikum

Účinky stříbra na bakterie

Ionty stříbra vstupují do vnitřku mikroorganismu a zhoršují funkci bakteriálních enzymů a proteinů, čímž bakterie zaniká.

O vodě

Zásaditá voda

Dokonale hydratuje a působí jako antioxidant.

Molekuly vody mají zvláštní vlastnost, která umožňuje spojení do molekulárních sloučenin (také známé jako mikroclustery) Ionizované molekuly zásadité vody jsou vázány na podstatně menší sloučeniny (5-6 molekul) v porovnání s běžnou pitnou (10-13 molekul). 

Proto je zásaditá voda mnohem tekutější, snáze prochází buněčnými membránami a přímo se účastní metabolických procesů, tj tělo již nepotřebuje dodatečnou energii k tomu, aby absorbovalo vodu. Zásaditá voda vstupuje do tkání mnohem snadněji než běžná voda, odstraňuje zbytky toxinů, dodává buňce vodou potřebné živiny a kyslík mnohem snadněji kvůli menším molekulárním sloučeninám je kyselý odpad, který se vyrábí jako vedlejší produkt pravidelných tělesných funkcí, snadno rozpustný v zásadité vodě, a pak je vyloučen ledvinami nebo jinými způsoby z těla pryč. 

Věděli jste?

Když je čajový sáček ponořen do studené ionizované vody, vylouhuje se stejně dobře, jako byste ho zalili horkou vodou.

Studená pitná voda

Ionizovaná voda

Kyselá voda

Dezinfikuje a odstraňuje kožní problémy.

Během elektrolytického procesu se ionizovaná kyselá voda vyrábí a hromadí kolem anody. Její vlastnosti jsou velmi odlišné od vlastností zásadité vody Ionizovaná kyselá voda má nízké pH (méně než 7) a pozitivní ORP (0 - + 1100 mV), což značí nedostatek elektronu. Kyselá voda ta k získává elektrony z mikrobu, bakterií, hub a jiných patogenů, čímž je ničí.

Mikroorganismy nemohou žít a reprodukovat se v kyselém prostředí, proto se pro vnější použití doporučuje právě ionizovaná kyselá voda, tj. dezinfekce. Na rozdíl od chemických dezinfekčních prostředku Je ionizovaná kyselá voda přírodní - během procesu výroby nejsou přidávány žádné další látky. Proto nezpůsobuje žádné alergie ani podráždění kůže.

Stříbrná voda

Přírodní antibiotikum.

Vlastnosti stříbra, jako přirozeného antibiotika, jsou známé již od pradávna. Aby lidé obohatili vodu stříbrem, udržovali ji ve stříbrných nádobách nebo do ní přidávali stříbrné mince. Takto stříbrem obohacená voda byla použita pro účely prevence chorob a k dezinfekci. Stříbrné nádobí však bylo vyrobeno ze slitin stříbra, a ne pouze z čistého stříbra, takže voda spolu se stříbrem absorbovala i další škodlivé kovy.

Tento primitivní způsob výroby stříbrné vody byl nyní nahrazen novou, účinnou a bezpečnou metodou. Aquator ionizátor vody obohacuje vodu s nastaveným množstvím iontu stříbra z 99, 99 % čistého stříbra metodou elektrolýzy.

Postříbřená voda je obohacena o rozpuštěné kladné ionty stříbra, které mají antibakteriální účinek. Stříbrné ionty se pohybují ke stěnám bakterií, a protože jsou menší, snadno vstupují do vnitřku těchto mikroorganismu jakmile jsou uvnitř, ionty stříbra zhoršují funkci bakteriálních enzymů a proteinů, čímž je zabíjejí. Kromě zničení bakterií zabíjí stříbro houby a viry Ještě důležitější je, že bakterie a viry se nemohou přizpůsobit účinkům stříbrné vody a díky tomu se nemohou vůči němu stát imunní, jako je tomu Je u široce používaných antibiotik.

Více informací na

+420 800 110 990

info@mipam.cz

Co je to elektrolýza vody?

Elektrolýza vody probíhá za působení stejnosměrného elektrického proudu mezi dvěma elektrodami. Ke kladné elektrodě, anodě (+) se pohybují záporně nabité ionty, anionty, jako je např. chlor nebo síra. K záporné elektrodě, katodě (-) jsou přitahovány kladně nabité ionty, kationty, jako je např. vápník a hořčík.

Když je mezi elektrody vložena speciální membránová přepážka, po dokončení elektrolýzy použité vody vznikají dva druhy vody s odlišnými vlastnostmi, jedna s vyšším obsahem pH, tedy zásaditých minerálů a druhá s obsahem kyselých minerálů, nižším pH. Membrána umožňuje pohyb iontů ve vodě, ale zároveň zabraňuje promíchání výsledných tekutin.